Tematy graficzne na Święta i Nowy Rok

Tematy graficzne na Święta i Nowy Rok (S60 5th)

Tematy dla telefonu Nokia na Święta i Nowy Rok

Tematy graficzne na Święta i Nowy Rok to kolekcja dzięki której Twój telefon nabierze bardziej świątecznego wyglądu. Bożonarodzeniowe motywy charakteryzują się dobrą jakością graficzną i są zupełnie darmowe. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Duża różnorodność tematów
  • Ładne obrazki

Wady

  • Nieprzydatne poza sezonem

Bardzo dobry
8

Tematy graficzne na Święta i Nowy Rok to kolekcja dzięki której Twój telefon nabierze bardziej świątecznego wyglądu. Bożonarodzeniowe motywy charakteryzują się dobrą jakością graficzną i są zupełnie darmowe.

Tematy dla telefonu Nokia na Święta i Nowy Rok stworzone zostały dla telefonów Symbian S60 5th (Nokia N97, 5800 XpressMusic, Sony Ericsson Satio, itd.). Każdy z nich zawiera świąteczne motywy takie jak bombki na choince, ośnieżony pejzaż, kieliszki gotowe do toastu, bałwanki oraz Świętego Mikołaja i prezenty.

Proponowane tematy dla telefonu Nokia nie zmieniają ikon. Mimo to kompozycje doskonale zmieniają wygląd ekranu i emanują świąteczną atmosferą.

Sześć darmowych tematów świątecznych i noworocznych to doskonały wybór na gwiazdkę, Sylwestra i Nowy rok. Wysoka jakość grafiki to główny atut tej kolekcji.

Najczęściej pobierane Motywy graficzne na Symbian

Więcej
Tematy graficzne na Święta i Nowy Rok

Download

Tematy graficzne na Święta i Nowy Rok (S60 5th)